חדשות

כנס החברה האירופית לאונקולוגיה כללית ייערך בספטמבר בווינה

הכנס, שיתקיים במשולב עם הכנס ה-18 של איגוד הסרטן האירופי, יתקיים ב-29-25 בספטמבר בווינה; בין העבודות שיוצגו גם מחקרו של ד"ר טל בן-עמי, המטו-אונקולוג מ"הדסה"

כנס (אילוסטרציה)
כנס (אילוסטרציה)

הקונגרס ה-40 של ESMO, החברה האירופית לאונקולוגיה כללית, במשולב עם הכנס ה-18 של ה-ECC, איגוד הסרטן האירופי, יתקיים ב-29-25 בספטמבר בווינה.

זהו אחד האירועים המקצועיים החשובים ביותר בתחום רפואי זה. הכנס מיועד לעסוק בכל סוגי הסרטן, ולהציג את המאמצים הנעשים לשיפור מניעת סרטן, אבחון, טיפול ואמצעי ההשגחה עבור החולים. בנוסף למחקרים שונים יוצגו בו גם גישות רב-תחומיות חדשניות לשם טיפול בחולי סרטן.

בין הנושאים הנכללים בתוכנית הכנס, הרצאה ודיון בסרטן השד - ההבדל בין השלב המוקדם למתקדם וגם ההליך הכירורגי בגרורות לעצם; סרטן מערכת העיכול והמעי הגס - מה ידוע ומה לא וסימון אתרי מטרה טיפוליים; נקודות מבט חדשות על סרטן הריאה, ובמיוחד לגבי סרטן התאים הקטנים בריאה; מקומה של הרדיו-תראפייה כטיפול בסרטן הערמונית ושינוי ביעדי המטרה הטיפולית.

המארגנים מסרו, כי יותר מ-300 פוסטרים על מחקרים שונים יוצגו במהלך הכנס. ביניהם גם עבודה של ד"ר טל בן-עמי, המטו-אונקולוג מ"הדסה", שעבודתו עוסקת בניסיון של 15 שנה בפרוטוקול MSKCCי P6 לשם טיפול בסרקומה על-שם יואינג (התאים הממאירים מתגלים ברקמות רכות או בעצם).

פרטים מלאים באתר הכנס

נושאים קשורים:  חדשות,  כנס,  איגוד הסרטן האירופי,  החברה האירופית לאונקולוגיה כללית
תגובות