חדשות

ד"ר נשאת אבו סאלח מונה למנהלה החדש של המחלקה הגריאטרית ב"זיו"

ד"ר אבו סאלח הוא מומחה לרפואה פנימית וגריאטריה ובעל הסמכה מטעם המועצות האמריקניות לרפואה פנימית ולרפואה גריאטרית

ד"ר נשאת אבו סאלח, מנהל מחלקת גריאטריה במרכז הרפואי זיו

ד"ר נשאת אבו סאלח, בן 44, ממג'דל שאמס שברמת הגולן, מונה למנהל המחלקה הגריאטרית (פנימית ג') במרכז הרפואי זיו בצפת. הוא מחליף בתפקידו זה את ד"ר יוליה וסרמן שפרשה לגימלאות.

ד"ר אבו סאלח הוא מומחה לרפואה פנימית וגריאטריה ובעל הסמכה מטעם המועצה האמריקנית לרפואה פנימית והמועצה האמריקנית לרפואה גריאטרית. את התמחויות העל השלים בבית החולים "וויליאם בוומונט" של אוניברסיטת אוקלנד במישיגן, ארה"ב.

בנוסף, הוא בוגר הקורס לניהול מחלקות רפואיות מטעם ההסתדרות הרפואית בישראל, בוגר הקורס לרפואה פליאטיבית מטעם אוניברסיטת בן גוריון ובוגר הכשרה לטיפול בפצעי לחץ במחלקה לכירורגיה פלסטית, בבית החולים רמב"ם בחיפה.

ד"ר אבו סאלח משמש כמרצה בפקולטה לרפואה של אוניברסיטת בר אילן בגליל ומנהל את בית האבות "סוכת שלום/מוריה" בצפת. בעבר ניהל את בית האבות על שם בראט בכרמיאל ואת המחלקה הסיעודית למורכבים בבית החולים הסיעודי "מול הנוף" בכפר ירכא.

ד"ר אבו סאלח ציין עם כניסתו לתפקידו החדש כי הוא רואה בו אתגר:  "המטרה היא להצעיד קדימה את המחלקה הגריאטרית ב'זיו' ולהמשיך לפתח אותה לטובת המטופלים. קיים תכנון שאותו מוביל מנהל המרכז ד"ר סלמאן זרקא להקמת אגף שיקומי שבו יתווספו מיטות וכוח אדם ייעודיים למטרה זו.

"אני שואף לקדם את המחלקה גם מבחינה אקדמית ומחקרית שגם תהיה יעד מועדף למטופלים ולמשפחותיהם. הכוונה היא להעניק במחלקה התנסוּת והכשרה לסטודנטים לרפואה ולסטודנטים לסיעוד בתכנית הכוללת שיתופי פעולה עם מחלקות גריאטריות בארץ ובחו"ל, וכן לבסס את קיומו של הפורום הגריאטריה הצפוני, שיכלול את המחלקות הגריאטריות בבתי החולים באזור ובהם: רמב"ם, נהריה, העמק, זיו ופורייה".

נושאים קשורים:  מחלקה גריאטרית,  בית החולים זיו,  ד"ר נשאת אבו סאלח,  מינוי,  חדשות
תגובות
 
31.07.2018, 23:54

ברכות על מינוי ד"ר נשאת אבו סאלח ובהצלחה גם לצוות, למתמחים ולסטודנטים.
מאחל שיתוף פעולה פורה גם עם צוותי הגריאטריה בקהילה.

תודות וברכות לד"ר יוליה וסרמן.

מאחלת הרבה הרבה הצלחה לד"ר נשאת אבו סאלח