ערוץ חדש

לראשונה בישראל: ערוץ תוכן לצוות הרפואי בנושא קנאביס רפואי בחסות "רפא"

ערוץ תוכן המעניק לצוותים הרפואיים כלים ומידע שימושי שיסייע להם להוביל את הידע בתחום הקנאביס הרפואי. הערוץ בחסות חברת התרופות "רפא" המשווקת בבתי המרקחת את "אקסיבן".

רפורמת הקנאביס שיצאה לדרך טומנת בחובה מהפכה של ממש בתחום. המספרים לא משקרים - כמות המטופלים בעלי רישיון לטיפול בקנאביס רפואי בישראל יותר משילשה עצמה בשנים האחרונות (כ-42 אלף מטופלים לעומת 12 אלף בלבד לפני חמש שנים), כשכמות הרופאים המורשים לתת מרשמי קנאביס רפואי בארץ צפויה לגדול ל-250 עד אפריל 2019. בישראל פועלות כיום מאות חברות שמתכננות לגדל קנאביס רפואי (רק בודדות כיום מגדלות בפועל), ולצידן עשרות סטארט אפים שמפתחים פתרונות ויישומים טכנולוגיים שונים עבור השוק הישראלי והעולמי. השוק המקומי מתפתח ומשתנה בקצב אדיר.

התפתחויות אלו מחייבות את הצוותים הרפואיים להרחיב את הידע שלהם, להתעדכן תדיר בחידושים הרבים והשונים, ולקבל כלים שיסייעו להם בקבלת החלטות בטיפול באמצעות קנאביס רפואי במטופליהם.

השיח אודות התחום היה עד היום "פרוץ" יחסית – עם שיח רב מצד קהל המטופלים, ששאבו מידע מכלי התקשורת השונים ומהרשתות החברתיות, אשר כלל לא מעט נתונים סובייקטיביים שאינם תמיד מגובים או מבוססים מבחינה מקצועית . על מנת להנגיש את המידע לציבור הרופאים, ולתת להם את מירב הכלים להפיכתם למובילי ידע בתחום, משיקה עתה מערכת דוקטורס אונלי בשיתוף עם חברת התרופות "רפא" את "ערוץ הקנאביס הרפואי"- ערוץ תוכן חדש, ייעודי וייחודי שירכז, לראשונה בישראל לצוותים רפואיים, מבחר ומגוון מחקרים וחדשות מהארץ והעולם אודות קנאביס רפואי. בין השאר יפורסמו תקצירי מחקרים מכתבי עת בינ"ל מדעיים מובילים, מאמרים, חדשות, פרשנויות, קטעי וידאו ועוד.

הרופאים, הרוקחים, האחיות ושאר הקהל המקצועי המתעניינים בנושא, יכולים להירשם לניוזלטר לעדכון במאמרים והידיעות החדשות שעולות באמצעות בחירה בנושא "קנאביס רפואי" ברשימת תחומי העניין שלהם (צד שמאל למעלה באתר) וכך להבטיח קבלת עדכונים "חמים" און ליין מתוך החדשות שעולות לערוץ ולהיות עם היד על הדופק עם כל מה שרלוונטי וחשוב לצוות הרפואי לדעת בנושא חשוב זה, המרכז תשומת לב רבה כל כך, והצומח במהירות.

לכניסה לערוץ לחצו כאן

אנו מאחלים לכם גלישה נעימה ומקווים כי תכני הערוץ יעשירו את ידיעותיכם בנושא.

נושאים קשורים:  קאנביס רפואי,  קאנביס,  רפורמת הקנאביס,  רפא